Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Çukur 3.Sezon 11.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 11.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 9.Bölüm Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Çukur 3.Sezon 11.Bölüm İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2019

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 3.Sezon 11.Bölüm İlk Sahne İzle

Çukur 3.Sezon 11. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 11. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 11.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 3.Sezon 11.Bölüm fragmanları yayınlandı. Çukur 3.Sezon 11.bölüm olacaklar hakkında tahminimize geçmeden önce, Çukur 3.Sezon 10.Bölümde olanları kısaca hatırlayalım. Yamaç ve Azer kavgasında, son anda Efsun devreye girdi. Efsun, Yamaç’a arkadan vurarak bayılttı, arka tarafa çekti. Daha sonra Azer’in adamları geldi ve Azer’i alıp hastaneye götürdüler. Yamaç’ı Şenol yaralı şekilde buldu, doktora götürdü. Kendine gelen Yamaç, Azer’i hastanede ziyaret etti. Damla Çukur kadınlarına askıntı olan tekstil atölyesi patronunu güzel bir benzetti.

Çukur 3.Sezon 10.Bölümde ; Koçovalılar, Bülent’in pavyonunu ele geçirdiler. Burada Bülent’e bir gün süre verdiler. Bülent, Koçovalılara tabii olmayacağını belli etti. Yamaç uyuyamadığından dolayı, Efsun’un evine gitti ve onun kucağında uyudu. Vartolu, Ziya’yı sıkıştırdı bu sıkıştırma sonunda Ziya, İdris Koçovalı’yı öldüreni biliyorum ancak söylemeyeceğim. Sen benim buradan güvenli bir şekilde İstanbul’a geçmemi sağlayacaksın dedi. Bunun üzerine Celasun ve Meke güzel bir plan sayesinde, Ziya’yı çıkışta Nar Tepeliler’in elinden kaçırdılar. Fakat Ziya onlara oyun yaparak ellerinden kaçmayı başardı.

Çukur 3.Sezon 10.Bölümde; Yamaç ile Nehir yüzleşmesi oldu. Bu yüzleşmede Yamaç, Nehir’e sevdiğini söyleyemedi. Aliço, İdris Koçovalı’nın öldüğünü öğrendi. Bölüm finalinde, Koçovalılar, Bülent’i pavyonuna baskına giderken, önlerini Damla kesti ve Çukur kadınlarının kaçırıldığını söyledi. Bunun üzerine ekip, Bülent’in pavyonuna geldi. Pavyonda onları büyük bir sürpriz olarak Azer Kurtuluş beklemektedir.

Çukur 3.Sezon 11.Bölümde olacaklar hakkında fragmanlar ve Çukur dizisinin akışından yakaladığımız ip uçlarından yola çıkarak tahminlerimizi yapalım. Çukur 3.Sezon 11.Bölüm, aksiyonu bol çata patın bol olduğu bir bölüm olacak. Kaçırılan Çukur kadınlarını kurtarmak için, Çukur’dakiler İstanbul’un her tarafına yayılacak ve kadınların yerini bulacaklar. Kadınların yeri bulununca, girilecek çatışma sonucu Çukur kadınları kurtarılacak. Bu arada Azer Kurtuluş, bir gece Çukur’a büyük bir baskın düzenleyecek. Bu baskın sonunda Azer ile Yamaç arasındaki savaş kızışacak. Azer ile Koçovalılar dostluğunu bekleyenler biraz daha beklemeleri gerekecek.

Çukur 3.Sezon 11.Bölümde; Akın Koçovalı da boş durmayacak. O da Timsah Celil’in elindeki kozu eline geçirmek için uğraşacak. Bu kozu eline geçirip, Yamaç’ı bitirip yerine geçmek isteyecek. Vartolu, bu bölümde hapisten çıkıyor. Ancak eve gitmeyecek. Hapiste iken pasaportunu istemişti, Ziya’nın peşinden Almanya’ya gidecek.

Çukur dizisinde 3.sezon yarı finaline kadar olmasını beklediklerime gelince, Yücel yeniden intikam için devreye girecek. Büyük ihtimal karaca veya Saadeti kaçıracaktır. Saadet’i kaçırırsa, Almanya’daki Vartolu çabuk döner ve intikamını acı bir şekilde alır. Karaca’yı kaçırırsa burada devreye Azer’in girmesini bekliyorum. Annesinin canını kurtaran Yamaç’a can borcunu ödeyebilir. Bir başka ihtimal ise Karaca, babası Selim’den silah eğitimi almıştı. Yücel’in sonu bir kadın elinden olacağa benziyor bu da Karaca tarafından olabilir veya hiç ummadığımız Efsun tarafından öldürülebilir. Fatih, Azer’e büyük bir baskın düzenleyecek. Bu baskın sırasında Azer; kardeşlerinden birini veya bir kaçını kaybedebilir. Çoğu takipçimiz, Ebu Kaysr Çukur dizisine girecek dediniz girmedi diye sitem ediyor. Ebu Kaysr, güçlü bir düşman olarak gelecek. Ancak bu sezon sonuna doğru geleceğini düşünüyorum. Daha çok Çukur 4.sezonda onu göreceğiz.

Çukur 3.Sezon 11.Bölüm yayınlandıktan kısa süre sonra sitemizden indirip izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Çukur 3.Sezon 11.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 11.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 11.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 11.Bölüm Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.15 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Çukur 3.Sezon 11.Bölüm Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR