Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Coffee & Kareem Sansürsüz 4K İndir

Coffee & Kareem Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Coffee & Kareem

Filmin Türü: Aksiyon, Komedi

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB:  5.7

Filmin Yönetmeni: Michael Dowse

Filmin Oyuncuları: Betty Gilpin, Ed Helms, RonReaco Lee, Taraji P. Henson, Terrence Little Gardenhigh

Filmin Süresi: 88 Dakika

Coffee & Kareem Fragman İzle

Coffee & Kareem Özet ve Detaylar

Coffee & Kareem filminde; Kareem 12 yaşında okulda sorunlu bir siyahi öğrencidir. Coffee, polis memurudur, aynı zamanda Kareem’in annesi Nessa’nın sevgilisi beyaz bir adamdır. Kareem okulda öğretmeni Bayan Chu ile de sorun yaşamaktadır. Asıl sorunu ise annesinin sevgilisi olan Coffee’ye bir ders vermek istemesidir. Memur Bayan Watts düzenlediği bir uyuşturucu baskınında Johnson isimli uyuşturucu kaçakçısını yakalar. Johnson’u mahkemeye götürmesi için Coffee görevlendirilir. Johnson nakil edilirken arabadan kaçar.

Coffee & Kareem filminde; Bu olaydan sonra Coffee trafik polisi yapılır. Kareem annesinden, Coffee’nin onu okuldan almasını ister. Coffee, Kareem’i okuldan alırken, Kareem sanki göz altına alınıyormuş gibi şov yapar. Kareem sözde arkadaşına gideceğini söyleyerek, suçluların olduğu arka sokaklara giderler. Kareem, Coffee’ye beklemesini söyleyerek içeri girer. İçerde Johnson bir polis memurunu sorgulamaktadır. Bu arada adamlardan biri bağlı polis memurunu öldürür. Kareem bu olayı telefonu ile çekmiştir. Kareem’in oraya geliş amacı Coffee’ye güzel bir ders verdirmek içindir. Ancak şimdi bir cinayeti gören tanıktır. Silah sesini duyan Coffee içeri girer. Zor durumda olan Kareem ile Coffee oradan kaçmayı başarırlar.

Coffee & Kareem filminde; Kareem cep telefonunu olay yerinde düşürmüştür. Kaçtıkları arabayı gasp ederek Nessa’yı almaya giderler. Nessa ilk başlarda çok fazla itiraz eder. Bu arada Coffee için polis cinayetinden ve çocuk tacizinden arandığı haberleri çıkar. Kareem annesini elektro şok tabancası ile bayıltır. Nessa’yı alıp bir otele gelirler. Otelde Nessa’yı kelepçe ile bağlarlar. Kareem’in telefonunun peşine düşerler. Johnson’dan telefonu alırlar, onu da bagaja atarlar. Polis müdürü James ile görüşeceklerdir. Buluşma yerine James ile beraber Kadın polis Wats’da gelir. Coffee bu işten işkillenir. Coffee ve Kareem bu işten sıyrılabilecek mi? Kirli polisler açığa çıkacak mı? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Coffee & Kareem filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Coffee & Kareem Filminden Kareler

Coffee & Kareem Sansürsüz 4K İndir

Coffee & Kareem Sansürsüz 4K İndir

Coffee & Kareem Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.49 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Coffee & Kareem Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR