Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Sansürsüz İndir

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake

Filmin Türü: Dram, Gizem, Korku

Filmin Yılı: 2019

IMDB: 4.5

Filmin Yönetmeni: Zak Hilditch

Filmin Oyuncuları: Arianna Ortiz, Carmen Ejogo, Christian Pedersen, Emma Greenwell, Theo Rossi

Filmin Süresi: 85 Dakika

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Fragman İzle

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Özet ve Detaylar

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake filminde; Katrina ve kızı Clara, annesinin bulunduğu şehre doğru yolculuk yapmaktadırlar. Annesi bulundukları yere çok uzakta oturmaktadır. Katrina’nın uçak korkusu olduğundan bu uzun ve yorucu yolculuğa kızı ile beraber çıkmışlardır. Katrina, kocasından yeni ayrıldığından dolayı bekar bir annedir. Yolculuk sırasında ıssız bir yerde arabanın lastiği patlar. Bulundukları yerde telefon çekmediğinden, Katrina mecbur kendisi değiştirecektir. Katrina arabanın lastiğini değiştirmeye çalışırken, küçük kızı Clara’da boş arazide gezinmektedir.

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake filminde; Küçük kız gezinirken bir çıngıraklı yılan bacağından sokar. Kızının çığlık attığını duyan Katrina yanına koşar. Kızını yılan soktuğunu görür, kucağına alıp yardım edecek kimseler bakınmaya başlar. Fakat yoldan araba geçmemektedir, ayrıca arabanın lastiğini daha yapamamıştır ve en yakın kasabada çok uzaktadır. Katrina, etrafına bakınırken ileride bir baraka görür. Kızı kucağında bu barakaya gider. Barakada gizemli bir kadın, kızını iyi edebileceğini söyler. Ödemeyi sonra konuşuruz der.

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake filminde; Katrina kızını orada bırakıp arabasının lastiğini değiştirmeye geri döner. Lastiği tamir edip geri barakaya döndüğünde kızının normale döndüğünü, yılan ısırığından iz kalmadığını görür. Kızını kucaklar ve kadını etrafta bakınır, göremeyince arabasına binip en yakın kasabada ki hastaneye gider. Hastanede kız çocuğunda yılan ısırması bulunmadığı sadece biraz yorgun düştüğünü söylerler. Katrina, Clara’nın başında yalnız beklerken, tanımadığı bir adam gelir ve ödemeyi almaya geldiğini söyler. Ancak bu ödeme para olarak değil, bir ruh olarak istenmektedir. Bu ruh insan ruhu olmak zorunda ve gün batımına kadar bu işi yapması istenir. Katrina bunun saçmalık olduğunu söyleyip, kabul etmek istemez. Yanına gelen adam Clara üstünde yaptıkları şeyi çekince kızının halini gören Katrina, kabul etmek zorunda kalır.

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake filminde; Katrina hastanede yaşlı ve ölmek üzere olan bir hastayı öldürüp bu işi bitirmek ister. Adamın odasına girdiğinde, peşinden akrabaları da girer. Katrina belli etmeden banyoya girer ve oradan geri odaya gelir. Bu arada hasta ölür. Bu işi kısa yoldan çözme şansı elinden gitmiştir. Katrina arabasına dönüp ne yapacağını düşünürken bir çocuk arabasının yanına gelir ve vakti hatırlatır. Katrina bunun üzerine etrafına zarar veren ve ölmeyi hak eden bir insan aramaya başlar. Katrina gün batımına kadar ödemeyi yapabilecek mi? hiç istemese dahi kızını kurtarmak için bir insan canı alacak mı? bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, Hd, 4K kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Filminden Kareler

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Sansürsüz İndir

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Sansürsüz İndir

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.33 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Çıngıraklı Yılan – Rattlesnake Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR