Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Cinayet Treni – D-Railed Sansürsüz 4K İndir

Cinayet Treni - D-Railed Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Cinayet Treni – D-Railed

Filmin Türü: Gerilim,Korku

Filmin Yılı: 2019

IMDB: 4.0

Filmin Yönetmeni: Dale Fabrigar

Filmin Oyuncuları: Frank Lammers, Jack Betts, Lance Henriksen, Tonya Kay

Cinayet Treni – D-Railed Fragman İzle

Cinayet Treni – D-Railed Özet ve Detaylar

Cinayet Treni – D-Railed filminde; Zengin bir grup arkadaş her yıl olduğu gibi bu yılda Murder Expres eğlencesini, Cinayet Treninde kutlamaya karar verirler. Bu trende ki kutlama, tiyatro oyuncuları hazırladıkları bir tiyatro oyununda, cinayet işlenecektir. Yolcularda katilin kim olduğunu sorgulayarak bulacaklardır. Bindikleri tren 19.yüzyıl başlarında kullanılan buharlı bir trendir. Yolcularda giyimlerini buna uygun şekilde yapmışlardır.

Cinayet Treni – D-Railed Filminde; Tren hareket eder etmez. Tiyatro oyuncularının yönetmeni, orada bulunanların tek tek tanıtımını yapar. Tren tünele girdiğinde oluşan karanlıkta, yönetmen arkasından bıçaklanır. Yolcular olayın oyun olduğunu sanırlar. Fakat tren görevlisi geldiğinde bunun bir oyun olmadığını anlarlar. Bu arada yolcular arasına karışmış bir adam, silah çekerek herkesin değerli eşyalarını torbaya koymasını ister.

Cinayet Treni – D-Railed Filminde; Direnen bir kadının kulağında küpeyi zorla, kulağını yırtarak alır. Buna karşı koymak isteyen bir adamı da yaralar. Bu arada bir kızı rehin alır. Onun ortağı olan adam yolcular arasından çıkarak bu kadar yeterli olduğunu söyler. Soyguncu herkesin değerli eşyasını istediğini söyler. Yolcuların arasındaki adam ona silah çeker. Bu arada rehin aldığı kadın da onun ortağı olduğu ortaya çıkar ve o adama silah çeker. Herkesi bir yere toplarlar. Bu arada soyguncunun ortağı olan kadın takılarını aldığı kadını öldürür. Soyguncu adam makinistleri etkisiz hale getirip, trenden kaçacaktırlar. Fakat makinistler direnince o makinistleri vurur, makinistlerde bu arada onu öldürürler. Tren çok tehlikeli bir viraja gelmiştir, yavaşlaması gerekir.

Cinayet Treni – D-Railed filminde;  Tren yavaşlamadığı için uçurumdan bir göle uçar. Burada yolcuları daha büyük bir sürpriz beklemektedir. Gölde canavarlar vardır. Bu canavarlar birkaç yolcuyu ilk etapta yok eder. Kurtulan yolcuların bir kısmı, gölün kıyısına ulaşmayı başarır. Ancak canavarlar karada da hareket edebilmektedir. İnsanlara benzeyen bir yapısı vardır. Trene binen yolculardan kurtulan olacak mı? bu sorunun ve aklımıza gelen diğer sorularımıza cevap bulabilmek için, sitemizden Cinayet Treni – D-Railed filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p, HD kalitesinde ve Full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Cinayet Treni – D-Railed Filminden Kareler

Cinayet Treni - D-Railed Türkçe Dublaj Full İndir

Cinayet Treni - D-Railed Türkçe Dublaj Full İndir

Cinayet Treni - D-Railed Türkçe Dublaj Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.51 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Cinayet Treni – D-Railed Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR