Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Çınar Filmi Sansürsüz İndir

Çınar Filmi Sansürsüz İndir

Çınar Filmi Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Çınar Filmi

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 7.5

Filmin Yönetmeni: Mustafa Karadeniz

Filmin Oyuncuları: Mert Aygün, Sezgin Cengiz, Şilan Düzdaban, Yunus Emre Çelik

Filmin Süresi: 99 Dakika

Çınar Filmi Fragman İzle

Çınar Filmi Özet ve Detaylar

Çınar, Mustafa ve Suna’nın tek çocuğudur. Bu aile Sarıkamış’ın zor şartlarında yaşamaktadır. Çınar ayağından engellidir. Bu yüzden annesi Suna, onu okula kışın zor koşullarında dahi sırtında taşımaktadır. Mustafa ise taşeron işçi olarak bir resmi dairede şoförlük yapmaktadır.

Mustafa, Çınar’ı doktora götürmüş en sonunda bacağından ameliyat edilmesi gerektiği söylenmiştir. Mustafa ne zaman çağıracaklarını bilmediğinden bütün hayvanlarını satıp paraya çevirmiştir. Ameliyata çağırdıklarında para hazır olsun diye. İşe gidip gelirken kışın çok soğuk havalarda dahi atı ile gitmekte, sırtına bir palto bile almamıştır. Yanında çalıştığı müdür çok gıcık ve çalışanlara ters davranan biridir. Mustafa ailesinin geçimi için bu zor şartlarda çalışmaya devam etmektedir.

Suna, Çınar’ı her gün okula getirmekte, okul bitene kadar bekleyip tekrar sırtında eve kadar taşımaktadır. Bir gün Suna, Çınar’ı sırtında okula götürürken, yolda araba onlara çarpar. Çarpanlar oradan hemen kaçarlar. Daha sonra oradan geçen başka bir araç onları hastaneye götürür. Hastaneye gittiklerinde her şey arap saçına döner. Doktor Mehmet’e Çınar’ın kendi çocuğu olmadığını söyler. Bunun üzerine Mehmet, Suna’dan şüphelenir. Suna onu aldatmadığını, ama şüphesi varsa onu öldürmesini ister. Mehmet, Suna’yı boğmaya çalışır, ancak bunu başaramaz. Aile bütünlüğü yıkılmak üzeredir.

Aradan geçen üç günün sonunda doktor Mehmet’i arar. Mehmet doktorun yanına gidince bir şok daha yaşar. Çınar’ın kendi çocuğu olmadığı gibi, Suna’nın da çocuğu değildir. Çınar’ın dünyaya geldiği gün hastanede üç çocuk dünyaya gelmiştir. Bu çocuklardan biri kızdır. Diğeri de o zaman orada bir daire müdürü olan bir ailenindir. Adamın tayini çıktığı için başka ile atanmıştır.

Doktor öbür çocuğun ailesini de çağırır. İki aileyi hastanede buluşturur. Bundan sonra ne olacaktır? Suna, Çınar’dan ayrılabilecek mi? Diğer aile Çınar’ı kabul edecek mi? bu soruların cevabını bulabilmek için, sitemizden Çınar filmini indirip, sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Çınar Filminden Kareler

Çınar Filmi Sansürsüz Full İndir

Çınar Filmi Sansürsüz Full İndir

Çınar Filmi Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.99 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Çınar Filmi Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR