Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Cesedin Ölümü Sansürsüz 4K İndir

Cesedin Ölümü Sansürsüz 4K İndir

Cesedin Ölümü Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Cesedin Ölümü

Filmin Türü: Gerilim, Korku

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB

Filmin Yönetmeni: Cem Uçar

Filmin Oyuncuları: Cemal Hünal, Duygu Şen, Mehmet Mayda, Merve Sevi, Serkan Göksu

Filmin Süresi: 75 Dakika

Cesedin Ölümü Fragman İzle

Cesedin Ölümü Özet ve Detaylar

Cesedin Ölümü filminde; Morales kendini tanrının yeryüzündeki temsilcisi olarak görmektedir. Sorgu odasında bir düğün salonunda olanları anlatmaktadır. Fatih, Asuman’ın nişanlısıdır. Yakında düğünleri olacaktır. Betül ile de Tekin nişanlıdır. Canan, Asuman’ın kardeşidir. Tekin ile Fatih eski arkadaştırlar. Asuman ile Betül de çocukluk arkadaşlarıdır. Bu beşli bir düğün salonunu gezmeye, ve bir hafta sonra düğünü olacak olan, Asuman ile Fatih’e salon bakmaktadırlar. Geldikleri düğün salonunu beğenirler.

Cesedin Ölümü filminde; Morales, onlar düğün salonuna girdikten sonra güvenlik görevlisini öldürerek içeri girer. İçerdekiler onun kim olduğunu sorduğunda, isminin Morales olduğunu ve tanrının temsilcisi olduğunu söyler. Ona karşı koymak isteyen Tekin’i bacağından yaralar. Diğerlerine de kendisine itaat etmesini ister. Betül oradan kaçmak ister. Morales üçe kadar sayacağını dönmez ise Tekin’e bir kurşun sıkacağını anlatır. Betül geri dönmeyince Tekin’e bir kurşun daha sıkar. Diğerleri bu arada ona saldırır. Ancak hiçbir şey yapamazlar. Betül mecbur geri dönmek zorunda kalır. Morales, Betül’e Tekin’i kurtarmak için bir şans vereceğini, bunun için Asuman’ı öldürmesini ister. Betül kabul ettiğini söyler ve silahı eline alır. Silah ile Asuman yerine Morales’e ateş eder. Ancak Morales’e kurşunlar etki etmemiştir.

Cesedin Ölümü filminde; Morales, bundan sonra bu grubun birbirlerine karşı yaptıklarını ortaya dökmeye balar. İlk önce Betül’den başlar. Onun Fatih’i sevdiğini, ama Fatih’in Asuman’ı tercih ettiğini, onun da Fatih’e yakın olmak için, Fatih’in arkadaşı Tekin ile çıktığını anlatır. Canan, Tekin’in acısına son vermesini ister. Morales’de ondan bir sırrını anlatmasını ister. Canan bir sırrı olmadığını söyleyince, Morales, ablasının sevgilisi Fatih ile sürekli birlikte olduğunu, düğün günü yurt dışına gideceklerini anlatmasını ister. Asuman bu olaya çok şaşırır. Fatih söze girmeye çalışınca, Morales abla kardeş arasına girme diyerek Fatih’i öldürür. Sonunda düğün salonunda bulunan herkes ölmüştür. Morales’in ifadesi doğrultusunda düğün salonunda araştırma yapan polis bir şey bulamamıştır. Cinayetler işlendi mi? Morales yaptıklarını mı, yoksa yapacaklarını mı anlattı? Bu soruların cevabını bulabilmek için, Cesedin Ölümü filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Cesedin Ölümü Filminden Kareler

Cesedin Ölümü Sansürsüz 4K İndir

Cesedin Ölümü Sansürsüz 4K İndir

Cesedin Ölümü Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.01 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Cesedin Ölümü Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR