Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz 4K İndir

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Cehennem Gecesi – Burn

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.6

Filmin Yönetmeni: Mike Gan

Filmin Oyuncuları: James Devoti, Josh Hutcherson, Roberto Figueroa, Suki Waterhouse, Tilda Cobham-Hervey

Filmin Süresi: 88 Dakika

Cehennem Gecesi – Burn Fragman İzle

Cehennem Gecesi – Burn Özet ve Detaylar

Cehennem Gecesi – Burn filminde; Melinda ve Sheila bir benzin istasyonunda çalışan iki genç kadındır. Melinda, içine kapanık bu zamana kadar hiç erkek arkadaşı olmamış bir kadındır. Sheila ise Melinda’nın aksine çekici, dışa dönü ve erkek arkadaş konusunda hiç sıkıntısı olmamış genç kadındır. İki kadın benzin istasyonunda gece mesaisinde oldukları bir gece, Billy isminde genç bir adam burayı soymaya gelir. Billy’in borcu vardır ve burayı soyup borcunu ödeyecektir.

Cehennem Gecesi – Burn filminde; Sheila’dan kasadaki ve çelik kasadaki paraları ister. Sheila çelik kasanın anahtarının kendisinde olmadığını, sadece kasadaki az olan parayı alabileceğini söyler. Billy elindeki çantayı verip yazar kasadaki paraları koymasını ister. Bu zamana kadar olanları izleyen Melinda, çelik kasadaki paraları getireceğini söyler ve getirir. Melinda, Billy’e onunla gelmek istediğini söyler. Billy bu teklifi kabul etmez ve marketten çıkmaya yönelir. Bu arada Sheila, Billy’e hakaretler etmeye başlar. Billy, Sheila’ya bir ders vermek için onu arka tarafa getirir.

Cehennem Gecesi – Burn filminde; Melinda’ya da kapıyı kilitlemesini ve arkaya gelmemesini söyler. Melinda kapıyı kilitler, kahve makinesinden kahveyi alır ve arka tarafa geçer. Kahveyi Billy’in yüzüne döker, bu telaş sırasında silah patlar ve Sheila ölür. Melinda, Billy’i sımsıkı bağlar ondan sonra yerleri güzelce temizler. Billy başının ağırdığını söyleyince ona ilaç getirir. Tabii bu ilaçlar ağrı kesici değil, cinsel istek artırıcı ilaçtır. Bu zamana kadar hiçbir erkek arkadaşı olmamış olan Melinda, Billy’e tecavüz eder. Market bölümüne geçer. Buraya Sheila’nın erkek arkadaşı onu almak için gelmiştir. Onu yanlış bir yere yönlendirir. Daha sonra gelen genç polisi de başka bir yere yönlendirir.

Cehennem Gecesi – Burn filminde; Şimdi kameraları yok etmesi gerekmektedir. Fakat kayıt cihazı sağlam bir yerde kilitlidir. Melinda çareyi marketi komple yakmakta bulur bunun için benzin doldurur ve marketin her yönüne döker. Bağlarından kurtulan Billy içeri gelir. Melinda parayı alıp gitmesini ister. Billy ona ceza vermeden gitmeyeceğini söyler. Bu sırada Sheila’nın erkek arkadaşı tekrar gelir. Billy arka kapıdan çıkıp genç adamı öldürür. Markete girmek içinde, araba ile markete çarparak içeri girer. Melinda canını kurtarmak için marketi ateşe verir. Marketteki yangından kurtulan olacak mı? Melinda’ya ne olacak? Billy kurtulmayı başaracak mı? bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Cehennem Gecesi – Burn filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Cehennem Gecesi – Burn Filminden Kareler

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz 4K İndir

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz 4K İndir

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz 4K İndir

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.03 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Cehennem Gecesi – Burn Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR