Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Sansürsüz 4K İndir

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Bloodshot: Durdurulamaz Güç

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Fantastik, Gerilim

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB5.7

Filmin Yönetmeni: Dave Wilson

Filmin Oyuncuları: Eiza González, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Sam Heughan, Toby Kebbell, Vin Diesel

Filmin Süresi: 109 Dakika

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Fragman İzle

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Özet ve Detaylar

Bloodshot: Durdurulamaz Güç filminde; Ray Garrison başarı bir askerdir. Sürekli olarak zorlu görevlere gitmektedir. Son görevi olan rehine kurtarma operasyonunu da başarı ile tamamlayıp dönmüştür. Sevgilisi ile güzel vakit geçirirken, tanımadığı insanlar tarafından kaçırılır. Onu kaçıranlar son görevinde bilgiyi kimden aldığını sorarlar. O da bilmediğini söyleyince karısını öldürürler. Daha sonra kendisini öldürürler. Ray kendine geldiğinde tanımadığı bilim adamları tarafından nano teknoloji ile yeniden yaratıldığını görür. O şimdi kendisi gibi değiştirilmiş insanlar ile birliktedir.

Bloodshot: Durdurulamaz Güç filminde; Karısını ve kendisini öldürenleri hatırlar. İntikam almak için bulunduğu bilim üssünden ayrılır. Sevgilisini ve kendisini vuranlardan zorlu bir mücadele sonucu intikam alır. Bilim adamı onu geri getirtir. Fakat bu işte bir terslik vardır. Ray her hatırladığında sevgilisini bir başkasının öldürdüğünü görür. En son yolladıkları görev çok tehlikelidir. Bu teknolojiyi satın almak isteyen bir adamı öldürecektir. Bu adamın yanında kodlama konusunda uzman olan Wolkins, yaptığı makine ile onu durdurmayı başarır. Wolkins onun hafızasını geri getirmeyi başarır. Ray bu işte tuhaflık olduğunu anlamıştır. Dr KT yardımı ile onu nano teknoloji ile yaratanlara karşı savaşa başlar. Ray’ın bu savaşının sonucunda neler olacak? Sorusuna cevap bulabilmek için, Bloodshot: Durdurulamaz Güç filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler..

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Filminden Kareler

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Sansürsüz 4K İndir

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Sansürsüz 4K İndir

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 4.06 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR