Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Bir Aşk İki Hayat Sansürsüz İndir – 1080p

Bir Aşk İki Hayat Sansürsüz İndir – 1080p

Bir Aşk İki Hayat Sansürsüz İndir - 1080p

Bir Aşk İki Hayat Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Bir Aşk İki Hayat

Filmin Türü:Dram, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 6.2

Filmin Yönetmeni: Ali Bilgin

Filmin Oyuncuları: Bergüzar Korel, Engin Akyürek, İpek Bilgin, Osman Sonant, Serhat Parıl

Filmin Süresi: 111 Dakika

Bir Aşk İki Hayat Fragman İzle

Bir Aşk İki Hayat Özet ve Detaylar

Bir Aşk İki Hayat, Türkiye’de çekilen son dönemlerin güçlü filmler arasında yer alıyor. Romantik, Dram unsurlarıyla harmanlanan senaryo oldukça etkileyici bir durumu gözler önüne seriyor. Cast seçimi olarak da Türkiye’deki en ünlü oyuncuları toplayan film, birçok güzel yorumlar aldı. Ayrıca sinemalarda 1 milyona aşkın insan tarafından izlendiğini belirtmekte fayda var. Aşk, sevgi ve sadakat türünde konuları seven, sinefillerin bu filmi oldukça seveceklerdir. Bu filmi torrent indir seçeneğiyle dilediğiniz gibi indirebilir ve izleyebilirsiniz.

Film, hayatında sürekli farklı yönlere savrulan ve yaşamını bir türü dengede oturtamayan bir adamın konusu anlatıyor. Umut, senaryosunu yazdığı filmleri çekmeye çalışan bağımsız bir yönetmendir. İstanbul’da evinde bir köpeğiyle birlikte yaşamaktadır. Umut, gecenin birinde vereceği karar ile hayatı ciddi bir değişime yönelir. Bu karar sadece köpeğiyle dışarı çıkmak ve biraz dolaşmaktır. Ancak dışarıda tanışacağı bir kadın ile hayatının aşkını tanıyacağından habersizdir. Hayatının zeminlerini oturtmuş güçlü ve yetenekli bir mimar olan Deniz ile tanışır. Deniz’e karşı yoğu duyguları hissetmesi ise kaçınılmazdır. Umut, artık hayatında iki hayat vardır; ya Deniz’i seçecektir ya da hayalleri üzerine gidecektir. Bunlardan birisi seçtiğinde ise durumlar bambaşka bir hal alır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Bir Aşk İki Hayat Filminden Kareler

Bir Aşk İki Hayat Sansürsüz Full İndir

Bir Aşk İki Hayat Sansürsüz Full İndir

Bir Aşk İki Hayat Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 880 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com

Bir Aşk İki Hayat Sansürsüz İndir – 1080p YAPILAN YORUMLAR