Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Benim Dünyam Sansürsüz 4K İndir

Benim Dünyam Sansürsüz 4K İndir

Benim Dünyam Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Benim Dünyam

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2013 – Türkiye

IMDB: 7.5

Filmin Yönetmeni: Uğur Yücel

Filmin Oyuncuları: Ayça Bingöl, Beren Saat, Hazar Ergüçlü, Uğur Yücel, Yasemin Conka

Filmin Süresi: 100 Dakika

Benim Dünyam Fragman İzle

Benim Dünyam Özet ve Detaylar

Dünyası karanlık bir kızın karanlıktan çıkma serüveni. ..

Ela(Beren Saat) , ailesinin ilk çocuğu ve göz bebeğiydi  . 2 yaşına geldiğinde şiddetli bir ateşten dolayı görme ve duyma yetisini yitirmişti. Bir an da dünya Ela için bir tek bir renk olmaya başladı SİYAH…

Hellen Keller’in yaşamı ve mücadelesinden ilham alınarak 2005 yılında beyazperdeye sunulan Hint yapımlı Black filminden uyarlanarak 2013 yılında gösterime giren Benim Dünyam , kimsenin anlamadığı , hayvan muamelesi yaptığı, nerede olduğunu anlamak için boynuna  bir insan değil de inekmiş gibi çan bağlanan  Ela’nın hayat mücadelesini biz seyircilerinin gözlerinin önüne sermektedir.

Aynı zaman da hayatla hiç bir bağı kalmamış bir öğretmenin(Uğur Yücel) de son umudu olan Ela için mücadelesini biz seyircilere aktarmaktadır.  Babası (Turgay Kantürk) Ela’nın deli olduğunu düşünüp hastaneye yatırmaya karar verirken annesi (Ayça Bingöl) bu yeni öğretmene son bir şans verilmesi için babayı ikna etmeye çalışmaktadır . Annenin uzun uğraşları sonucu baba ikna olur ve öğretmeni  Mahir ile Ela tanışır.  Yöntemleri katı, sert ve otoriter olan Mahir Öğretmen’e ev de tek güvenen kişi Ela’nın annesidir. Bir yandan Ela’nın öğrenimi ile ilgilenen Mahir Öğretmen bir yandan da Ela’nın babasının Ela üzerinde denemiş olduğu eğitim yöntemlerinden dolayı tartışma yaşamaktadır. Peki  Ela’nın inatçılığı ve babasının otoriter ve baskıcı tavrı Mahir Öğretmeni yıldırmaya yetecek miydi?

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Benim Dünyam Filminden Kareler

Benim Dünyam Sansürsüz 4K İndir

Benim Dünyam Sansürsüz 4K İndir

Benim Dünyam Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 695 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Benim Dünyam Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR