Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Banliyö Çocukları – Banlieusards Sansürsüz İndir

  • Ana Sayfa
  • Film Suç
  • Banliyö Çocukları – Banlieusards Sansürsüz İndir

Banliyö Çocukları – Banlieusards Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Banliyö Çocukları – Banlieusards

Filmin Türü: Suç

Filmin Yılı: 2019 – Fransa

IMDB: 6.5

Filmin Yönetmeni: Kery James, Leïla Sy

Filmin Oyuncuları: Chloé Jouannet, Jammeh Diangana, Kery James, Pierre Rousselet

Filmin Süresi: 96 Dakika

Banliyö Çocukları – Banlieusards Fragman İzle

Banliyö Çocukları – Banlieusards Özet ve Detaylar

Banliyö Çocukları – Banlieusards Filminde; Demba, Süleyman ve Nuke Mali’den göç etmiş, Fransa’nın Banliyö denilen kenar mahallelerinden birinde yaşayan, siyahi bir ailedir. Yaşam koşullarının en zorunu görmektedirler. Süleyman ve Nuke annesi ile beraber aynı evde yaşamaktadır. Anneleri bütün çocuklarını okutmaya çalışan, okulunu bırakan en büyük kardeş Demba’ya küsmüştür. Ortanca çocuk olan Süleyman Hukuk fakültesi son sınıfta okuyan başarılı bir öğrencidir. En büyük Demba okulunu bıraktıktan sonra sokak çetesi yöneticisi olmuş, karanlık işlere bulaşmıştır. En küçük çocuk Nuke lisede okumakta, ancak okulda sorunlar yaşayan, daha çok büyük abisinin yaşantısını özenmektedir. Okulda çıkan bir kavgaya karışan Nuke, kavga sırasında öğretmenine de vurunca okuldan uzaklaştırılır.

Banliyö Çocukları – Banlieusards Filminde;Süleyman fakülteyi bitirme sunumunda, Lisa isminde genç bir kadın avukat adayı ile karşılıklı tezlerini savunacaklardır. Bu tez ilginçtir. Lisa’ya verilen görev Banliyö Bölgesinde yaşayan sorunlar devletin yönetiminden kaynaklandığını savunacaktır. Süleyman ise buradaki yaşam zorluklarının devletin suçu olmadığını savunacaktır. Lisa ile Süleyman aynı zamanda yakın arkadaştır. Bu ikili ilk başlarda beraber hazırlanmaya başlarlar. Süleyman, Lisa’yı yaşadığı bölge olan Banliyö bölgesine getirir. Süleyman boş zamanlarında Banliyö bölgesi çocukların eğitim gördüğü okulda yardım etmektedir. Süleyman, Lisa’yı bu okula getirir. Lisa’da bu okulda gönüllü olarak yardıma başlar. Süleyman bir gün okula giderken polisler tarafından sıkıştırılır. Abisi yüzünden üstünü ve çantasını ararlar, bu arada renginden dolayı ırkçı sözler söylerler. Süleyman bu olaydan sonra Lisa’ya karşı soğuk davranmaya başlar.

Banliyö Çocukları – Banlieusards Filminde; Küçük kardeş Nuke, kız arkadaşı ile beraber, abisinin rakibi olan çetenin liderinin evini soyarlar. Bu soygundan otuz bin avro çalarlar. Sözde parayı hemen ortaya çıkartmayacaklardır. Ancak soygunda yanında olan kız arkadaşı aşırı derecede para harcamaya başlayınca, çete tarafından yakalanır. Nuke’deki parayı annesi bulur. Bunu Süleyman’a verir. Süleyman parayı alıp Demba’ya getirir, ve bu sorunu çözmesini ister. Demba, rakip çete lideri ile aracı vasıtası ile görüşür. Rakip çete lideri çalınan paranın elli bin avro olduğunu söyler. Demba, kardeşinden gerçekte kaç para olduğunu öğrenir. O kadar parayı teslim etmeye gider. Tabi iki çete arasında sürtüşme olur. Bundan sonra iki çete arasında savaş başlamıştır.

Banliyö Çocukları – Banlieusards Filminde; Lisa ile Süleyman tartışma yapacakları sempozyum günü karşılıklı olarak çok güzel bir tartışma yaparlar. Bu tartışmanın galibini avukat ve hakimlerden oluşan bir heyet belirleyecektir. Demba’nın çetesi ile diğer çete arasında çıkan savaşta neler olacak? Süleyman ile Lisa arasındaki tartışmanın galibi kim olacak? Lisa ile Demba yeniden barışacaklar mı? bu soruların cevabını bulmak için, sitemizden Banliyö Çocukları – Banlieusards filmini indirip, Türkçe dublaj, sansürsüz, 1080p, HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Banliyö Çocukları – Banlieusards Filminden Kareler

Banliyö Çocukları – Banlieusards Sansürsüz Full İndir

Banliyö Çocukları – Banlieusards Sansürsüz Full İndir

Banliyö Çocukları – Banlieusards Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.12 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Banliyö Çocukları – Banlieusards Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR