Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ayın Gölgesinde Sansürsüz İndir

Ayın Gölgesinde Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Ayın Gölgesinde – In the Shadow of the Moon

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.2

Filmin Yönetmeni: Jim Mickle

Filmin Oyuncuları: Michael C. Hall, Boyd Holbrook, Cleopatra Coleman

Filmin Süresi: 115 Dakika

Ayın Gölgesinde Fragman İzle

Ayın Gölgesinde Özet ve Detaylar

Ayın Gölgesinde – In the Shadow of the Moon Filminde; Bir gecede işlenen üç cinayet, bu cinayetlerde ki izler aynı, cinayetlerin işlenme saati bir iki dakika ile aynı görünmekte, cinayetlerde bırakılan izler aynıdır. Esas şaşrtıcı olan ise bu işlenen üç cinayet arasında kilometrelerce yol farkının olmasıdır. Thomas, cinayetlerin olduğu gece genç bir polis olarak cinayetleri görmüştür.

Ayın Gölgesinde – In the Shadow of the Moon Filminde; O gece polis telsizinden geçen anonsları takip eden Thomas, cinayetleri işlediği düşünülen kadının peşine düşer ve yakalamak üzereyken, kadın ona ismi ile çağırır. Thomas bu olaya şaşırır. Kadın bu arada hızlı tren yoluna doğru atlar. O sırada tren hattından hızlı bir tren geçmektedir. Herkesin düşündüğü cinayetleri işleyen kadının hızlı trenin altın da parçalanarak öldüğü yönündedir.

Ayın Gölgesinde – In the Shadow of the Moon Filminde; Aradan dokuz yıl gibi bir süre geçer. Yeni cinayetler işlenmiştir. Bu cinayetlerdeki iz ile dokuz yıl önce işlenen cinayetlerdeki iz aynıdır. Thomas artık polis memuru değil, komiser olmuştur. Bütün polis teşkilatı bu cinayetlerin peşine düşer. Bu da cinayetleri işlediği düşünülen kadının peşine düşmektedir.

Ayın Gölgesinde – In the Shadow of the Moon Filminde; Thomas, daha önce karşılaştığı bu kadının peşine düşer. Sonunda kadın ile karşılaşırlar. Thomas cinayetleri işleyen kadını yakalayabilecek mi? Kadının cinayetleri işleme sebebi nedir? Dokuz yıl önce hızlı tren altına düşen kadın nasıl kurtulmuştur? Sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Ayın Gölgesinde – In the Shadow of the Moon filmini indirip, Türkçe dublaj, sansürsüz, 1080p ve HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden film indir bölümünden diğer güzel filmleri indirip, Türkçe dublaj, 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayın Gölgesinde Filminden Kareler

Ayın Gölgesinde Türkçe Dublaj Full İndir

Ayın Gölgesinde Türkçe Dublaj Full İndir

Ayın Gölgesinde Türkçe Dublaj Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.35 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ayın Gölgesinde Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR