Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Atiye 1.Sezon 5.Bölüm

Filmin Türü: Drama, Gizem, Fantastik, Aksiyon

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB:

Filmin Yönetmeni: Erden Kıral

Filmin Oyuncuları: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan, Cezmi Baskın

Filmin Süresi: Dakika

Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Fragman İzle

Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Özet ve Detaylar

Atiye girdiği mağarada mahsur kalmıştır dışarıdan yardım ister ancak sesini duyan yoktur. Mağarada gördüğü hayaller sonucu mağara içinde ilerler.  Geçmişi ile ilgili gerçekleri görmektedir. Ozan, Cansu’nun yanına dertleşmeye gider. bu dertleşme sonrası ikisi birlikte olur. Sabah uyandıklarında Atiye’nin Nemrut dağında kaybolduğunu öğrenirler. Hepsi Nemrut Dağına gider. Erhan, Atiye’yi bulamayınca güvenlik güçlerine kayıp olduğunu haber verir. Nemrut Dağına gelen güvenlik güçleri ölmüş bir insan ve kayıp bir insan olduğunu görür. Erhan’ı şüpheli sıfatı ile göz altına almak ister. Bu arada Atiye’nin kayıp olduğunu öğrenen ailesi, Ozan ve Serdar Bey’de Nemrut Dağına gelir. Ozan Erhan’a saldırmaya çalışır. Erhan göz altına alınır. Kurtarma ekipleri yer altını inceleyecek aletler getirirler. yer altında bir canlının varlığını tespit edince, iş makineleri ile armayı denerler. Ancak iş makinesi arızalanır. Bunun üzerine mağaranın ağzını patlayıcı ile açmayı düşünürler. Erhan, patlayıcı patlatılacağını duyunca, karşı çıkmaya çalışır. Erhan gece kaçmayı başarır. Cansu’nun yardımı ile Atiye’yi tünellerin çıkış bölümünde aramaya başlar. Sabah olduğunda kurtarma ekipleri patlayıcıyı patlatırlar. Fakat mağaranın ağzı açılmaz. Bu arada oluşan bir kayma sonucu, Atiye yeryüzüne çıkar. Atiye’yi Erhan ile Cansu kurtarır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Filminden Kareler

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.37 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR