Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Atiye 1.Sezon 4.Bölüm

Filmin Türü: Drama, Gizem, Fantastik, Aksiyon

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB:

Filmin Yönetmeni: Erden Kıral

Filmin Oyuncuları: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan, Cezmi Baskın

Filmin Süresi: Dakika

Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Fragman İzle

Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Özet ve Detaylar

Düğünden kaçan Atiye, Erhan ve Zühre ile yolculuk yapmaktadır. Zühre yolculuklarının Nemrut’a olduğunu söyler. Atiye’nin üstünde halen gelinlik olduğu için yolda bir alış veriş merkezine girerek, Atiye’ye normal elbise alırlar. Restoran da yemek yerlerken, Serdar’ın adamı onları görür. Serdar, adamına onları görünmeden takip etmesini söyler. Serdar basına Atiye’nin hastalandığını söyler. Atiye’nin ailesine de onu bulduğunu söylemez. Atiye’nin babası onu bulabileceğini söyler. Annesi Serap, Serdar’ın bulamadığını sen nasıl bulacaksın diye tersler. Atiye’nin babası yaptığı araştırmalar sonucunda, Zühre’nin ve Serap’ın yakın zamanda çekilmiş kamera görüntülerini, Serap’a gösterir. Serap, annesinin yaşadığını açıklar. Atiye ve yanındakiler, Nemrut Dağına varmışlardır. Geceyi geçirmek için kamp kurarlar. Sabaha karşı Atiye, Zühre’yi göremeyince onu aramaya çıkar. Bu arada Serdar’ın adamı kamp çadırlarının yanına gelmiştir. Erhan seslere uyanır. Serdar’ın adamı ile kavga eder. Adam ondan kurtulup kaçar. Atiye sabaha karşı, Zühre’yi bulur. Zühre vaktin geldiğini söyleyerek, Atiye’ye bazı sırlar söyler. Zühre açıklamalarını yaptıktan sonra ölür. Bu arada küçük kız ortaya çıkar. Atiye küçük kızı takip etmeye başlar. Kız onun mağaraya girmesini sağlar. Atiye mağaraya girince, mağaranın girişi gürültü ile kapanır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Filminden Kareler

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.26 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR