Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Atiye 1.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Atiye 1.Sezon 3.Bölüm

Filmin Türü: Drama, Gizem, Fantastik, Aksiyon

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB:

Filmin Yönetmeni: Erden Kıral

Filmin Oyuncuları: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan, Cezmi Baskın

Filmin Süresi: Dakika

Atiye 1.Sezon 3.Bölüm Fragman İzle

Atiye 1.Sezon 3.Bölüm Özet ve Detaylar

Atiye geldiğinde Erhan otoparkta yerde yatmaktadır. Atiye, Erhan’ı otoparkta uyandırır. Kendine gelen Erhan çantası ve dosyanın çalındığını görür. Fakat arka cebine attığı bir fotoğraf vardır. Zühre’nin fotoğrafında bir adres vardır. Atiye ile Emrah adrese giderler. Adresteki adam öyle birini tanımadığını ve görmediğini söyler. İkili gece yine aynı adrese gelir. Atiye arka taraftaki bölüme gizlice girer. Erhan ise kapıya çıkan adamın dikkatini dağıtmak ile meşguldür. Atiye içeride yaşlı kadını bulur. Zühre, anneannesi olduğunu söyler. Atiye beraber gitmeleri gerektiğini söyler. Zühre zamanı gelince onunda olacağını söyler. Atiye ailesine olup biteni anlatır. Annesi Serap, anneannesinin yıllar önce öldüğünü kendisinin hayal gördüğünü söyler. Atiye hemen adrese giderlerse olayın gerçek olduğunu ispatlayacağını söyler. Annesi sabah gideceklerini söyler. Sabah gittiklerinde evde kimse yoktur. Atiye psikolojik tedavi olmaya ve ilaç kullanmaya ikna olur. Erhan, Göbeklitepe’ye dönmüştür. Babasının eşyalarının arasından, Zühre ile ilgili ipuçları aramaktadır. Atiye ve Ozan’nın düğünü olmak üzeredir. Davetliler düğüne gelmiştir. Atiye ise halen kendi içinde çelişki yaşamaktadır. Atiye düğün salonundan gizlice kaçar.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atiye 1.Sezon 3.Bölüm Filminden Kareler

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.15 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Atiye 1.Sezon 3.Bölüm Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR