Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Atiye 1.Sezon 2.Bölüm

Filmin Türü: Drama, Gizem, Fantastik, Aksiyon

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB:

Filmin Yönetmeni: Erden Kıral

Filmin Oyuncuları: Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan, Cezmi Baskın

Filmin Süresi: Dakika

Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Fragman İzle

Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Özet ve Detaylar

Ozan ile Atiye evlenmeye karar verirler. Ozan’ın babası Serdar Bey kız isteme ve söz kesmek için Atiyeler’e gelir kız isteme işlemi yapılıp söz kesilirken, Atiye yaşlı kadını tekrar görür. Erhan Hoca bulduğu yeni şeyler ile İstanbul’a gelmiştir. Atiye’nin düşürdüğü kimliği ona verir. Onu Öner Hoca ile tanıştırmak istediğini söyler. Atiye ile annesi düğün alış verişine giderken, Atiye ani bir kararla, Erhan ile buluşmaya gider. Öner hoca ile tanışır. Atiye oradan ayrıldıktan sonra Öner Hoca, Erhan’a babasının defterini verir. Erhan bütün gece babasının defterini inceler ve Zühre ismine rastlar. Atiye ve Ozan’ın ailesi bir araya gelmiş düğünü konuşmaktadırlar. Atiye ilginç sesler duyar. Bu sesleri takip ettiğinde yan oda da bir tabutun içinde kendini görür ve çığlık atar. Ev ahalisi geldiğinde ortada tabut falan yoktur. Atiye’yi hastaneye kaldırırlar. Erhan yeni bulduğu ismi sormak için Atiye’yi aradığında onun hastanede olduğunu öğrenir. Erhan hastaneye gelir. Atiye’ye Züghre’yi sorar. Atiye, Öner Hoca’nın odasında ki dosyada bu ismi gördüğünü söyler. Erhan geceleyin Öner Hoca’nın odasına girerek dosyayı alır. Otopark’a gelince birisi kafasına vurarak dosya ve defteri alır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Filminden Kareler

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.01 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR