Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ateşle Oynayanlar – Joueurs Sansürsüz 4K İndir

Ateşle Oynayanlar – Joueurs Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Ateşle Oynayanlar – Joueurs

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Yılı: 2019

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Marie Monge

Filmin Oyuncuları:Tahar Rahim, Stacy Martin, Karim Leklou

Ateşle Oynayanlar – Joueurs Fragman İzle

Ateşle Oynayanlar – Joueurs Özet ve Detaylar

Ateşle Oynayanlar – Joueurs Filminde; Ella genç ve güzel bir kadındır. Babası ile beraber kendi kafelerini çalıştırmaktadır. Ella bu kafede hem patron, hem de garsonluk yapmaktadır. Hayatı monoton bir şekilde geçmektedir. Bu yüzden günleri çok sıkıcı ve heyecansızdır. Abel bir gün Ellalar’ın kafesinde iş başvurusu yapar. Ella ve babası, Abel’i işe alırlar. Abel kafede garson olarak işe başlamıştır. Fakat Abel’in hayatı çok hareketli ve adrelin yüklüdür. Paris’in arka sokaklarındaki kumarhane ve eğlence merkezlerini bilmekte hayatının boş vakitlerini buralarda geçirmektedir.

Ateşle Oynayanlar – Joueurs Filminde; Ella, Abel işe başladıktan kısa bir süre sonra onunla takılmaya başlar. Bu da onun hayatında hiç alışık olmadığı dünyalara adım atmasına sebep olur. Abel ile beraber kumarhanelerde ufak tefek kumarlar oynamaya başlar. Bu oyunlar onun adralin seviyesinin çok yukarılara çıkmasını sağlar.

Ateşle Oynayanlar – Joueurs Filminde; Ella’nın artık eski monoton ve sıkıcı hayatı yoktur. Yeni hayatı çok hareketlidir. Aynı zamanda zaman da ikili arasında tutkulu bir aşkta başlamıştır. Bu yaşananlar Ella’nın aklına gelmeyecek kadar çok heyecanlıdır. Belli bir süre kumarhaneler ve eğlence dünyasında takılırlar. İyi de paralar kazanırlar. Ella artık biraz durmaları gerektiğini, kazandıkları gibi kaybedebileceklerini de söyler. Abel, kumarda kaybetme şanslarının olmadığını ömrü boyunca kaybetmeyeceğini söyler. Ancak belli bir süre sonra işler ters dönmeye başlar, hiçbir zaman kaybetmeyeceğini düşünen Abel artık kaybetmeye başlamıştır.

Abel ile Ella kumar masalarında ki şanslarını geri çevirebilecek mi? hareketli ve heyecan yüklü riskli yaşam tarzını bırakacaklar mı? İkili arasındaki aşk devam edecek mi? bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Ateşle Oynayanlar – Joueurs filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p, HD kalitesinde ve Full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Ateşle Oynayanlar – Joueurs Filminden Kareler

Ateşle Oynayanlar - Joueurs Türkçe Dublaj Full İndir

Ateşle Oynayanlar - Joueurs Türkçe Dublaj Full İndir

Ateşle Oynayanlar - Joueurs Türkçe Dublaj Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.30 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ateşle Oynayanlar – Joueurs Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR