Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Aslan Kral – The Lion King Sansürsüz 4K İndir

Aslan Kral - The Lion King Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Aslan Kral – The Lion King

Filmin Türü: Aile, Animasyon, Dram, Macera

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 7.0

Filmin Yönetmeni: Jon Favreau

Filmin Oyuncuları: Irene Mecchi, Jeff Nathanson, Jonathan Roberts, Linda Woolverton

Filmin Süresi: 118 Dakika

Aslan Kral – The Lion King Fragman İzle

Aslan Kral – The Lion King Özet ve Detaylar

Aslan Kral – The Lion King filminde; Mufasa, Gurur diyarının adaletli kralıdır. Kralın bir çocuğu olur gelecek kral adayı, bu çocuğa Simba ismini verirler. Simba krallığa hazırlanmak için babası ile etrafı gezmektedir. Bir gezi sırasında babası, gölge kayalıklarının öte tarafına geçmemesini ister. Simba, babasına geçmeyeceğini söyler. Amcası Scar, Simba’nın aklına girer. O kayalıklara bütün yetişkin aslanların gittiğini anlatır. Simba, Nala ile beraber gölge kayalıklarına gider. Burası fil mezarlığıdır ve Gurur diyarından atılan sırtlanlar yaşamaktadır.

Aslan Kral – The Lion King filminde; Sırtlanlar, Simba ve Nala’nın geldiğinde canlı et olarak bakarlar ve onlara saldırırlar. Simba ve Nala kaçmaya çalışır. Fakat sırtlanlar etraflarını çevirmiştir. Tam bu sırada babası Mufasa yetişir. Sırtlanların elinden her ikisini de kurtarır. Scar gelecek kral adayını yok edememiştir. Sırtlanlarla beraber yeni bir plan yapar. Bu plan doğrultusunda Simba’yı bir vadiye bırakır. Daha sonra sırtlanlar diğer hayvanları ürküterek vadiye doğru delice koşmasını sağlar. Mufasa oğlunun tehlikede olduğunu öğrenerek vadiye gelir. Oğlunu karmaşadan çıkartmayı başarır. Kendisi de bir yolunu bulup kayalıklardan tırmanır. Ancak tepede Scar vardır. Scar kardeşine yardım edeceğine onu aşağıya yollayarak ölümüne neden olur.

Aslan Kral – The Lion King filminde; Babasının öldüğünü gören Simba onun yanına gider. Scar onların yanına gelir. Bu ölümden Simba’nın sorumlu olduğunu düşünmesini sağlar. Simba’ya buralardan uzaklara gitmesini söyler. Simba tam ayrılıp giderken, Scar sırtlanlara saldırıp öldürmelerini söyler. Sırtlanlar Simba’ya saldırırlar. Kayalıklardan aşağıya yuvarlanan Simba için öldüğüne kanaat getirirler. fakat Simba tam aşağıya düşmediğinden ölmemiştir. Sonra yola koyulur. Çölde halsiz düşüp uyuya kalır. Akbabalar başına toplanmış tam saldıracağı sırada yaban domuzu Pumbaa ve küçük arkadaşı Timon onu kurtarırlar. Simba’yı kendi yaşadıkları yere götürürler. Simba onların mekanında onlar gibi yaşamaya başlar.

Aslan Kral – The Lion King filminde; Bu arada Scar yeni kral olmuştur. Gurur diyarında sırtlanlar ile ortak hareket ederek çok fazla hasar vermiştir. Diğer aslanlar bu durumu onaylamamaktadır. Fakat krala da karşı gelmemektedirler. Nala yardım bulmak için ayrılır ve Simba ile karşılaşır. Simba geri dönmeyeceğini söyler. Nala üzgün bir şekilde geriye dönmeye başlar. Maymun, Simba’nın yaşadığını öğrenince onu ikna etmek için yola çıkar. Simba’yı bulur ve geri dönmesi için ikna eder. Simba geri dönüş yoluna çıkar. Dostları Pumbaa ve Timon onu yalnız bırakmazlar. Simba karallığın başına geçebilecek mi? Scar krallığı verecek mi? sırtlanlar Simba’nın dönüşünde ne yapacak? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Aslan Kral – The Lion King filmini izlemeniz öneririm. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Aslan Kral – The Lion King Filminden Kareler

Aslan Kral - The Lion King Sansürsüz 4K İndir

Aslan Kral - The Lion King Sansürsüz 4K İndir

Aslan Kral - The Lion King Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 9.06 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Aslan Kral – The Lion King Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR