Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Sansürsüz 4K İndir

Aşk Baharı Beklemez - Let It Snow Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB5.8

Filmin Yönetmeni: Luke Snellin

Filmin Oyuncuları: Isabela Moner, Joan Cusack, Kiernan Shipka, Mitchell Hope, Odeya Rush

Filmin Süresi: 92 Dakika

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Fragman İzle

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Özet ve Detaylar

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow filminde; Gracetown küçük bir kasabadır. Bu kasabada Noel öncesi genelde kar yağmaz. Bu yıl yüz yılda olan bir şey olmuş ve yeni yıl öncesi çok fazla kar yağmıştır. Bu yüzden Noel akşamını bütün kasaba evlerinde geçirmek zorundadır. DJ ve Tobin, Dj’nin evinde parti hazırlıkları yaparlar. Ancak DJ’nin gitmesi gereken anne ve babası uçak seferleri iptal edildiği için geri dönmüştür. Bu yüzden evde yapılacak olan parti iptal olmuştur. Dj çalıştığı kafe sahibi ile konuşarak partiyi kafede yapmaya karar verir.

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow filminde; Tobin sevdiği kız ve çocukluk arkadaşı Agie’ye bugün açılmayı düşünmektedir. Angie, futbol takımında oynayan Jb’nin davet ettiğini bu davete gideceğini söyler. Tobin açılamadan kız arkadaşı ile beraber buz okeyi maçı partisine gider. Bu partide kasabanın belalıları ikizlerde vardır. İkizler daha önceden kızdıkları Tobin’i maçta bayağı yere düşürürler. Tobin, Angie ve JB, ikizlerin partisindeki fıçı biraları arabalara yükleyip kaçarlar. İkizler biralarının çalındığını anlayınca onların peşine düşer. Arabaları kayıp kara saplanır. Onlarda yakındaki kiliseye giderler. Bu kilisede Tobin piyano çalr ve şarkı söyler. Tobin, Angie ve JB arasındaki yakınlaşmayı kıskanır, ve arabada çekici beklemeye gider. Julie kasabaya dönmek için trene biner. Trende ünlü sanatçı Stuart Bale ile karşılaşır. Julie, Stuart’a baştan yüz vermez. Tren kar yüzünden yolda kalır.

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow filminde; Julie tren kasabaya yakın yerde durduğu için, trenden iner. Stuart’da Julie’nin peşi sıra trenden atlar. İkisi beraber kasabaya doğru yürümeye başlarlar. İkisi eve varana kadar güzel vakit geçirirler. Julie’nin evine gelirler evde annesi ve dedesi vardır. Aile evde güzel vakit geçirir. Stuart’ın danışmanı araba ile gelip onu alır. Stuart, Julie’ye üniversiteden burs aldığını annesine söylemesini ister. Julie üniversiteyi kazandığını annesine söyler. Ancak onun hastalığından dolayı gitmeyi düşünmediğini anlatır. Annesi üniversiteye gitmesi gerektiğini anlatır. DJ akşam kafede partiyi başlatır bu partiye kasabadaki bütün gençler katılmıştır. Tobin fıçı biraları kafeye getirmiştir. İkizler Tobin’in konuşmasından etkilenerek onunla dost olurlar. Partide sorun çıkacak mı? Dargın aşıklar barışacak mı? Yeni aşkla kimler arasında olacak? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow filmini indirip, izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Filminden Kareler

Aşk Baharı Beklemez - Let It Snow Sansürsüz 4K İndir

Aşk Baharı Beklemez - Let It Snow Sansürsüz 4K İndir

Aşk Baharı Beklemez - Let It Snow Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.09 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR