Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Anons Filmi Sansürsüz Full İndir

Anons Filmi Sansürsüz Full İndir

Anons Filmi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Anons Filmi

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2017 – Bulgaristan, Türkiye

IMDB: 6.7

Filmin Yönetmeni: Mahmut Fazıl Coşkun

Filmin Oyuncuları: Ali Seçkiner Alıcı, Murat Kılıç, Nazmi Kırık, Şencan Güleryüz, Tarhan Karagöz

Filmin Süresi: 94 Dakika

Anons Filmi Fragman İzle

Anons Filmi Özet ve Detaylar

Organize İşler Sazan Sarmalı, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor. İstanbul şehrinde organize işler tam gaz devam etmektedir. Asım Noyan, yıllardır söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi, bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır. Dolandırıcılar kralının biricik kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçer. Nazlı, her ne kadar babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini birden sazan sarmalının içerisinde bulur.

Organize İşler filminin devam halkası olan yapımın senaryosu ve yönetmenliği Yılmaz Erdoğan’a ait. Filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi isimler yer alıyor.

Organize İşler Sazan Sarmalı filmi 2019 yılında gösterime giren, Aile ve Komedi türünde güzel bir film. Organize İşler Sazan Sarmalı filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Organize İşler filminin devamı niteliğinde, ilk film beklenenin üstünde ilgi görmüştü. Yılmaz Erdoğan ve ekibi uzun aradan sonra ikincisini çektiler, fakat filmi  Netflix üzerinden yayınladılar. Filmin içeriğine gelince, Asım ve çetesi her zaman olduğu gibi dolandırıcılıklara devam etmektedir. Asım’ın kızı Nazlı büyümüştür, babasının dolandırıcılık işlerini bırakmasını istemektedir. Asım ise kızının isteğini duymaya niyeti yoktur. Çünkü oltaya düşen sazan çok fazladır. Bir gün ilginç bir şey olur, dolandırıcılar kralının, çok sevdiği kızı Nazlı dolandırılmıştır. Asım bu olayın üzerine çetesini toplar ve intikam almak için sazan sarmalı dedikleri bir plan yaparlar. Bu güzel filmi evinizde aileniz ile birlikte izlemek isterseniz, indirbakalim.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Anons Filminden Kareler

Anons Filmi Sansürsüz Full İndir

Anons Filmi Sansürsüz Full İndir

Anons Filmi Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.21 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Anons Filmi Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR