Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Amerikan Celladı – American Hangman Sansürsüz İndir

Amerikan Celladı - American Hangman Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Amerikan Celladı – American Hangman

Filmin Türü: Gerilim, Drama

Filmin Yılı: 2019 – Kanada

IMDB: 5.9

Filmin Yönetmeni: Wilson Coneybeare

Filmin Oyuncuları: Donald Sutherland, Matt Baram, Oliver Dennis, Paul Braunstein, Vincent Kartheiser

Filmin Süresi: 69Dakika

Amerikan Celladı – American Hangman Fragman İzle

Amerikan Celladı – American Hangman Özet ve Detaylar

Amerikan Celladı – American Hangman Filminde; Kimliği belirsiz bir adam tarafından, iki adam kaçırırlır. Bu iki adamın kaçırılma sebebi ise, daha önce ortak bir suça karışmışlardır. Fakat ne oldu ise bu iki adam, bu suçtan hiçbir ceza almamıştır. Bu iki adamı kaçıran adamın amacı ise, ikisini internet üzerinden canlı olarak sorgulamak, daha sonra izleyicilerin suçlu bulduğu bir tanesinin gün sonunda hayatına son verilecektir. Ölüm cezasını kendisi değil, onların canlı duruşmasını izleyen binlerce internet kullanıcısının verecek olmasıdır.

Amerikan Celladı – American Hangman Filminde; Adam sorguya başlar. Sorgunun başlaması ile de canlı yayın başlamıştır. Bu canlı yayını izleyen bir kadın kullanıcı polisi arar. İnternet üzerinden canlı yayın yapılan adresi de verir. Polis akşam olmadan bu adamı bulmak için hızlı bir çalışma yapmaya başlar. Vakit geçtikçe telaş artmaya başlamıştır. İlk önce kurbanların kimliği tespit edilir, bunların bilinen mekanlarına baskın yapılır. Buralardan sonuç alamayan polis sonunda sorguyu yapan adamın kimliğini tespit eder. İşi kolaylaşmıştır, ancak vakitte akşam olmuştur.

Amerikan Celladı – American Hangman Filminde; Polis kaçıran adamın infazı gerçekleştirmeden, adamları kurtarabilecek midir? Bu adamlar hangi suçtan yargılanmaktadır? Bu adamlar adalet önünden nasıl kaçmışlardır? Bu soruların cevabını bulabilmek için, Amerikan Celladı – American Hangman filmini sitemizden indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p, HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz.

Amerikan Celladı – American Hangman Filminden Kareler

Amerikan Celladı - American Hangman Türkçe Dublaj Full İndir

Amerikan Celladı - American Hangman Türkçe Dublaj Full İndir

Amerikan Celladı - American Hangman Türkçe Dublaj Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.53 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Amerikan Celladı – American Hangman Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR