Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

American Son Sansürsüz 4K İndir

American Son Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: American Son

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Kenny Leon

Filmin Oyuncuları: Eugene Lee, Jeremy Jordan (ı), Kerry Washington, Steven Pasquale

Filmin Süresi: 90 Dakika

American Son Fragman İzle

American Son Özet ve Detaylar

American Son filminde; Kendra siyahi bir kadındır. 18 yaşındaki oğlu gece eve gelmemiştir. Onu telefon ile aramasına rağmen ulaşamamıştır. Tanıdığı arkadaşlarını aramış ancak olumlu bir cevap alamamıştır. Karakola gitmiş, oğlunun gece gelmediğini anlatmaya çalışmıştır. Karakoldaki polis memuru Paul, onunla fazla ilgilenmemiş, gerekli bilgileri vermemiştir. Kendra ayrı yaşadığı eşi Scott’u arayarak oğulları Jamal’ın gece gelmediğini, kendisinin de karakolda olduğunu söyler.

American Son filminde; Scott karakola geldiğinde, polis memuru Paul onu komiser Stokes sanıp, olay hakkında bildiklerini anlatır.  Scott, FBI ajanıdır. Paul, onun kimliğinden dolayı olay hakkında yeni şeyler öğrenmeye gider. Bu arada Kendra ile Scott arasında hayatlarını sorgulama başlar. Scott beyaz bir İrlandalı’dır. Kendra onun çocuğunun ve kendisinin yaşadıkları hakkında hiçbir bilgisi olmadığını söyler. Scott oğlu Jamal’ı beyazların ağırlıklı olduğu özel bir okulda okutmaktadır. Ancak okulda üç tane siyahi çocuk vardır. Diğer iki siyahi çocuk birbirleri ile sevgili olduğundan, hiç arkadaşı yoktur.

American Son filminde; Anne ve baba karakolda konuştuklarında aslında çocuklarını hiç tanımadıklarını görürler. Ancak ikisi de birbirleri ile çekişmelerine burada devam etmeye çalıştığından, çocuklarını tanımadıklarını kabul etmezler. Her iki ebeveyn de çocukların davranışlarından dolayı birbirini suçlamaya, çalışmaktadır. Bu arada Jamal’ın bir polis olayına karıştığı bilgisine ulaşırlar. Fakat daha fazla bilgi edinemezler. Film ırkçılık hakkında bilgiler verirken, ırkçılığı sadece beyazların yapmadığını, bazı siyahilerinde tam tersi olarak ırkçılık yapabileceğini, bütün beyazları baştan ırkçı olarak suçlayabileceğini gözler önüne sermiş. Jamal bulunacak mı? Jamal nasıl bir olaya karışmış olabilir? Bu sorulara cevap bulabilmek için, American Son filmini izlemenizi öneririm. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

American Son Filminden Kareler

American Son Sansürsüz 4K İndir

American Son Sansürsüz 4K İndir

American Son Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.25 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

American Son Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR