Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz 4K İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz 4K İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: 7.Koğuştaki Mucize

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 8.3

Filmin Yönetmeni: Mehmet Ada Öztekin

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon

Filmin Süresi: 132 Dakika

7.Koğuştaki Mucize Fragman İzle

7.Koğuştaki Mucize Özet ve Detaylar

7.Koğuştaki Mucize filmi 2019 yılında vizyona giren, dram yönü çok ağır basan güzel bir film. 7.Koğuşta Mucize filminde ki üstün rolü ile Aras Bulut İynemli, dizilerden sonra sinema alanında da üstün başarılara imza atacağını göstermiş oldu. 7.Koğuştaki Mucize filmini izlemeye giderken göz yaşlarınızı tutamayacağınızı göz önüne alarak, tedbirinizi almanızı tavsiye ederim.

Mehmet halk arasında Memo diye çağrılan, zeka seviyesi yedi yaşındaki kızı ile aynı olan, babaannesi ile yaşayan genç bir adamdır. Memo çocukların çok sevdiği onların her türlü takılmasına hiç kızmayan bir adamdır. Bir gün kasabanın sıkıyönetim komutanın ufak kızı kayalıklardan suya düşerek boğulur. Bu olayda Memo’nun hiçbir suçu yoktur. Memo kızı sudan çıkartır, ancak kız ölmüştür. Sıkı yönetim komutanı ibreti alem için onun sallandırılmasını istemektedir. Bunun için ilk önce Memo’yu göz altına alırlar. Burada ona çeşitli işkenceler yaparlar. Fakat Memo’nun söyleyecek bir sözü yoktur. Tutuklu yargılamak için içeri atarlar. İçeri düşünce oradaki mahkumlar bu duruma akıl sır erdiremezler. Çünkü normalde Memo’nun cezai ehliyeti bile yoktur. Ailesi onu kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Ancak mahkeme Memo’nun kalemini kırmış, onu Seda’nın ölümünden suçlu bulmuştur. Memo son gününde vedalaşmak için kızı ile buluşturulur. Burada çok dokunaklı bir baba kız vedalaşması sizleri bekliyor. Memo kızına kendisinin idam edileceğini, cennete gideceğini söyler. Kızı da sen cennete gidince beni kim koruyacak diye ağlar. Bir mucize olacak mı? Memo idam olmaktan kurtulacak mı? bu soruların yanıtını bulmak için 7.Koğuştaki Mucize filmini izlemenizi tavsiye ederim İyi seyirler.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

7.Koğuştaki Mucize Filminden Kareler

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 4.55 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR