Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

6 Underground Sansürsüz 4K İndir

6 Underground Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: 6 Underground

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.7

Filmin Yönetmeni: Michael Bay

Filmin Oyuncuları: Adria Arjona, Corey Hawkins, Dave Franco, Manuel Garcia-Rulfo, Ryan Reynolds

Filmin Süresi: 127 Dakika

6 Underground Fragman İzle

6 Underground Özet ve Detaylar

6 Underground filminde; Hayalet İnsanlardan oluşan ekip altı kişiden oluşmaktadır. Bu ekipteki herkes resmiyette ölüdür. Hatta bazıları için cenaze törenleri dahi yapılmıştır.  Hayalet olarak yaşamanın rahatlığı da vardır. Fütura yoktur, vergi yoktur, polis sorgusu yoktur. Bu ekibin kuruluş amacı kötü insanlar la mücadele etmektedir. Hayalet ekibi tanıyacak olursak. 1 numara ekibin kurucusu, elektronik işleri ile uğraşmaktadır. 2 numara eski bir FBI ajanıdır. 3 numara eski bir tetikçidir. 4 numara iyi bir doktordur. 5 numara eski hırsız aynı zamanda yüksek binalara tırmanan ve inen bir akrobattır. 6 numara iyi bir şofördür.

6 Underground filminde; Bu ekibin yeni işi doğudaki bir ülkede babası ölünce ülkenin başına geçen bir diktatörü devirip yerine demokrasiyi savunan kardeşini geçirmektir. Bu diktatör halkına karşı çok zalimdir. Onun emri ile askerler halka kimyasal silah dahi kullanmıştır. Diktatörün generalleri savaş suçları mahkemesinde yargılanacaktır. Ancak avukatları çok güçlüdür. Ekip ilk iş olarak mafya avukatlığı ve liderliği yapan avukattan bu generallerin bilgisini almak için Floransa’ya gelir. Avukattan istedikleri bilgileri alamazlar. Ancak onun gözünü ve göz ile açılan tabletini almayı başarırlar. Tabii peşlerine bütün mafya düşmüştür. Floransa sokaklarında ölümüne bir kovalamaca olur. Bu kovalamaca sırasında 6 numara hayatını kaybeder. Hayalet ekip gerekli bilgileri ve avukatın hesaplarındaki milyarları almıştır.

6 Underground filminde; Ekibe 7 numarayı eklerler. 7 numara eski bir asker ve keskin nişancıdır. Şimdiki işleri ise diktatörün kardeşini esir olduğu yerden kurtarmaktır. Bu iş o kadar kolay değildir. Çünkü bu adam Hong Kong’da büyük bir otelin çatı katında tutulmakta ve etrafında bir sürü silahlı adam vardır. Bu işi başarmak için detaylı bir plan yaparlar. Binaya çatıdan ve giriş kapısından giriş yapılacaktır. Çatıdan girmek için karşı binadaki vinçler kullanılacaktır. 7 numara vincin tekinden koruma sağlayacak. İlk önce 3 numara vinçle giriş yapacak sonrada 2 ile 3 numara kapıdan giriş yapıp herkesi gülme gazı ile etkisiz hale getirecektir. Kurtarma operasyonu zorluklar başarılarak gerçekleştirilir. Şimdi daha zor bir işleri vardır diktatörü etkisiz hale getirip, kardeşini yerine geçirmektir. Hayalet ekip zorlu görevi başarabilecek mi? bu soruya ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden 6 Underground filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

6 Underground Filminden Kareler

6 Underground Sansürsüz 4K İndir

6 Underground Sansürsüz 4K İndir

6 Underground Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.52 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

6 Underground Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR